MPI w Barcelonie

W Barcelonie odbyły się w dniach 1-3 grudnia 2009 roku jedne z najważniejszych targów przemysłu spotkań w Europie - "The Global Meetings & Incentive Exhibition EIBTM". Podczas targów na polskim stoisku narodowym ofertę polskich destynacji i usług konferencyjno-eventowych reprezentowały convention bureaus z Krakowa, Warszawy, Gdańska, Convention Bureau of Poland, Fundacja Warsaw Destination Alliance oraz hotele, PCO, DMC, w tym również członkowie MPI Poland Club.


Na polskie stoisko został zaproszony przez polski klub MPI - Bruce MacMillan, prezes globalnej organizacji MPI. Podczas spotkania była okazja do pokazania prezentacji o tegorocznej europejskiej edycji ECLF 2009, która odbyła się w październiku w Krakowie. Pierwszego dnia targów zorganizowane zostało również nieformalne spotkanie MPI w Bilbao Berria - jednym z bardziej atrakcyjnych punktów na mapie Barcelony, w którym wzięło udział ok. 80 osób.


Wśród atrakcji była loteria, w której można było wygrać weekendowy pobyt ufundowany przez Hotel Radisson Blu w Szczecinie. W targach wzięło udział około 3300 wystawców, firmy reprezentujące 92 kraje, odbyło się ponad 30 sesji edukacyjnych dla przedstawicieli przemysłu spotkań oraz pięć oficjalnych networkingowych spotkań.

Wydanie: 8/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail