Letnie oferty Neckermanna

Neckermann zaprezentował w dniach 10-13 grudnia w egipskiej Hurgadzie swoją ofertę na Lato 2010. Biuro podróży oferuje
23 bliskie kierunki lotnicze z wylotem
z 8 polskich lotnisk krajowych, 11 kierunków egzotycznych z wylotem z 6 lotnisk krajowych oraz 15 krajów z dojazdem własnym. Ofertę na lato biuro podróży prezentuje w 7 odrębnych katalogach, zawierających nowości oraz zniżki - nawet do 30 proc. Neckermann znacznie poszerzył ofertę Klubów AktywnegoWypoczynku Happy Events, słynących z rodzinnych animacji w języku polskim. Tego lata wszystkie dzieci i ich rodziców zaprasza na wspaniałą zabawę już do 25 tego typu ośrodków na 11 kierunkach. Dla zwolenników zwiedzania zaproponowano wycieczki objazdowe po Turcji, Maroku i Andaluzji, rejsy po Nilu i w Turcji czy ofertę fly & drive w Hiszpanii i Portugalii. O nowe ośrodki została wzbogacona także ciesząca się dużą popularnością oferta tańszych wakacji - HIT. Podobnie jak w poprzednim sezonie, jest ona objęta gwarancją najniższej ceny.


W ofercie z dojazdem własnym znalazło się ponad 50 najciekawszych regionów wypoczynkowych, w tym aż trzy nowości: francuskie wybrzeże Atlantyku, włoskie Alpy i południowa Sardynia. Nowością sezonu są także hotele miejskie w najpiękniejszych europejskich miastach, w których klienci będą mogli zatrzymać się również podczas drogi na wakacje. Miłośników aktywnego wypoczynku i dwóch kółek biuro podróży zaprasza na wycieczki rowerowe po Włoszech i Austrii. Nowością oferty egzotycznej są Indie, 9 wycieczek objazdowych i fly & drive po Kubie, Kostaryce i Meksyku.


Dużym atutem oferty jest także przelot, jedynie z międzylądowaniem we Frankfurcie, bez uciążliwego oczekiwania na lotnisku czy kilkakrotnego nadawania bagażu. Wśród wielu ofert specjalnych są m.in. rabaty dla nowożeńców - do 20 proc., seniorów - do
10 proc., stałe ceny dla dzieci. Kolejną atrakcją cenową jest promocja dziecięca gwarantująca 50 proc. zniżki dla najmłodszych w wybranych hotelach przy wylocie na przełomie maja i czerwca 2010. Klienci, którzy zarezerwują letnią ofertę do końca grudnia, otrzymają gwarancję niezmienności ceny.Wydanie: 8/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail