Mistrzostwa Branży Turystycznej

9 stycznia 2010 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się II edycja Otwartych Mistrzostw Branży Turystycznej w Narciarstwie Alpejskim. Organizatorem tego jedynego w Polsce, zimowego eventu jest tour operator Wygoda Travel Group. Tym razem zawody w kategorii Slalom Gigant będą rozgrywane w Bukowinie Tatrzańskiej. Mistrzostwa odbędą się już po raz drugi. Pierwsza edycja, która miała miejsce w styczniu 2009
roku w Nowym Targu, zyskała uznanie wszystkich uczestników. - I Otwarte Mistrzostwa zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie - mówiła Dominika Korczak z krakowskiego Biura Podróży Jordan. - Podobała mi się zarówno formuła zawodów, otoczka artystyczna, jak i sama organizacja. Liczę, że równie dobrze będę bawić się i w 2010 roku!
Zbliżające się Mistrzostwa to okazja do spotkania branży turystycznej w innych okolicznościach aniżeli targi czy szkolenia. Jednocześnie, to sposób na dobrą integracyjną zabawę i rywalizację w duchu fair play. W samo południe zostanie rozegrany Slalom Gigant - główna atrakcja imprezy.
Zawodnicy i zawodniczki - pracownicy biur turystycznych, będą rywalizować na nowo powstałej stacji narciarskiej Rusin Ski w Bukowinie Tatrzańskiej na dystansie 700 metrów. W zawodach będą mogły wziąć udział również dzieci. Mistrzostwom będzie towarzyszył rodzinny piknik, podczas którego uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w wyścigach pingwinów (slalom w płetwach i goglach), wyścigach reniferów (wyścigi na sankach z zaprzęgiem) czy zjeździe slalomowym na jabłuszkach. Atrakcja artystyczną wieczoru będzie koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Mistrzostwa zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni.
Wydanie: 8/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail