Supertour LCC w Business Plus

Sieć Lufthansa City Center International w grudniu 2009 roku przyjęła biuro Supertour Lufthansa City Center do grupy Business Plus Lufthansa City Center. Wraz z początkiem
Nowego Roku Supertour LCC przekazuje wszystkim polskim i międzynarodowym klientom korporacyjnym know-how w zarządzaniu i optymalizacji podróży służbowych. Bazuje przy tym na ogromnym doświadczeniu biur Business Plus Lufthansa City Center z Europy Zachodniej. Business Plus Lufthansa City Center to grupa starannie wybieranych biur podroży należących do sieci LCC, które kompleksowo i efektywnie zarządzają podróżami służbowymi firm i korporacji. Obecnie funkcjonuje 125 biur Business Plus LCC w Europie, Azji, na Dalekim Wschodzie oraz Ameryce Północnej. Supertour LCC jest dopiero drugim biurem w Polsce, które znalazło się w tym doborowym gronie.


Wydanie: 9/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail