Amadeus i LCC

Firma Amadeus zawarła z Lufthansa City Center (LCC) Grupa Polska umowę dotyczącą partnerskiej współpracy technologicznej. Kooperacja obejmuje między innymi dostarczanie produktów i usług Amadeus, wsparcie technologiczne, wdrożenie rozwiązań zarówno offline jak i online, rozwój aplikacji lokalnych oraz dedykowane szkolenia.
LCC Grupa Polska jest częścią międzynarodowej sieci biur podróży, która obsługuje korporacje w zakresie planowania i organizowania podróży służbowych, organizowania konferencji, spotkań, szkoleń i kongresów oraz optymalizacji kosztów korporacyjnych (Business Travel Management).Amadeus współpracuje z LCC Grupa Polska od 1994 roku. Od tego czasu firmy wspólnie wprowadziły na rynek kilka produktów i rozwiązań Amadeus. W skład Grupy wchodzi ośmiu członków, którzy często - jako pionierzy - aktywnie uczestniczyli w testowaniu rozwiązań przy udziale Amadeus, zgłaszając firmie wiele cennych uwag. 

Wydanie: 9/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail