Kalendarium imprez targowych w roku 2010

rt_2010_1-10.jpgJak co roku w styczniowym numerze prezentujemy Państwu kalendarium branżowych imprez targowych w kraju i za granicą. W przypadku imprez zagranicznych warto pamiętać o możliwości dofinansowania udziału w niektórych imprezach. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej POT. Poniżej prezentujemy targi, które odbędą się w najbliższym miesiącu.


12-14 lutego MTT Wrocław

W dniach 12-14 lutego odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne Wrocław. Impreza odbywa się w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. W ubiegłym roku udział wzięło 22 wystawców. Ekspozycje zwiedziło zaś około 10 tys. gości. W tym roku zwiększy się liczba wystawców i wyniesie zapewne około 250. Ponadto poza wydarzeniami typowo biznesowymi dla wystawców odbędą się Wieczorny guide tour po Wrocławiu oraz gra miejska. Strona targów: www.mttwroclaw.plWydanie: 9/2009, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail