Promujmy razem Polskę

17 lutego w hotelu Radisson Blu odbyło się uroczyste rozpoczęcie projektu "Promujmy Polskę Razem" realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną w ramach Działania 6.3 POIG. Ma on wspierać i wzmocnić działalność promocyjną Polski we współpracy ze wszystkimi podmiotami działającymi na rzecz popularyzacji naszego kraju w świecie. Proponowane rozwiązania mają na celu zwiększenie liczby przyjazdów turystów zagranicznych i sprawić, że będziemy bardziej rozpoznawalni poza granicami. We wszystkich działaniach wykorzystywane będą nowoczesne, sprawdzone i skuteczne instrumenty promocji i marketingu turystycznego.
Działania na rynku krajowym mają na celu przede wszystkim podniesienie świadomości Polaków o potencjale turystycznym naszego kraju.Wydanie: 10/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail