Ryanair bez promocji

Irlandzkie linie Ryanair informują, że w tym roku nie będzie żadnych promocji cenowych. Co więcej, średnia cena biletów lotniczych wzrośnie z 30 do 40 euro. Przewoźnik podwyżki tłumaczy wzrostem opłat na dublińskim lotnisku oraz seriami obniżek w ubiegłym roku. Prezes Ryanair Michael O'Leary poinformował, że wzrost cen będzie dotyczył głównie lotów po Irlandii - tu ceny wzrosną o około 10 proc. Podwyżki będą również dotyczyć rejsów po Europie. Ponadto przewoźnik planuje zmniejszyć liczbę lotów z Dublina. W zamian będzie więcej lotów do Włoch, Portugalii, Norwegii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. We wrześniu 2009 przewoźnik poinformował o obniżce cen biletów o 20 proc. na najbliższych 12 miesięcy. W tym samym czasie jednak Ryanair wprowadził opłaty za rejestrację online - 5 euro od osoby. Ponadto postanowił, że pasażer, który nie będzie miał wydrukowanej z internetu karty pokładowej, zapłaci 40 euro kary. Wzrosła też cena za bagaże.
10 euro więcej trzeba zapłacić za nadanie pierwszej sztuki bagażu, a za drugą opłaty wzrosły z 40 do 70 euro.Wydanie: 10/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail