Targi w Zabrzu

09-11 września 2010 r. odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej w Zabrzu. Do udziału w imprezie organizatorzy (Urząd Miejski w Zabrzu i MOSIR Zabrze sp. z o.o. zapraszają przedstawicieli instytucji i obiektów dziedzictwa przemysłowego z Polski, Europy i całego świata, kopalń udostępnionych do zwiedzania przez turystów, szlaków turystyki poprzemysłowej, browarów otwartych dla ruchu turystycznego, winnic i winiarni, szlaków rękodzieła artystycznego, fabryk czekolady i słodyczy otwartych dla turystów, palarni kawy, producentów biżuterii, zakładów jubilerskich udostępnionych dla ruchu turystycznego, producentów perfum, jak również jaskiń otwartych dla turystyki, podziemnych szlaków turystycznych, fortyfikacji itp.


Na targach mile widziani będą także przedstawiciele miast, regionów oraz wydawnictw turystycznych. Z kolei na 9-10 września br. zaplanowano VII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Praktyczną pod tytułem "Dziedzictwo przemysłowe dla współczesnego dialogu kultur, innowacyjnej gospodarki i atrakcyjnej konsumpcji turystycznej".
W pierwszej edycji Międzynarodowych Targów Turystyki Dziedzictwa Przemysłowego i Turystyki Podziemnej uczestniczyli wystawcy z Polski, Francji, Belgii, Hiszpanii, zaś głównym partnerem była Republika Kolumbii. Targi odwiedziło kilkanaście tysięcy zwiedzających, w tym ponad 130 dziennikarzy z całego świata. Dla publiczności przygotowano liczne koncerty i atrakcyjne nagrody. Dużym zainteresowaniem gości cieszyło się spotkanie ze znanym prezenterem pogody stacji TVN, TNV24 i TVN Meteo Tomaszem Zubilewiczem. Cena standardowego stoiska z zabudową wynosi 196 zł/m kw. www.konferencja.zabrze.pl



Wydanie: 10/2009, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail