Polska na targach ITB

11 127 wystawców ze 187 krajów zaprezentowało swoja ofertę na trwających jeszcze 44. Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie. Berlińczycy, którzy od dziś, czyli trzeciego dnia imprezy mogli ją odwiedzać, mieli do wyboru ekspozycje rozmieszczone w 26 gigantycznych salach na 160 tys. m2. Komunikację miedzy nimi ułatwiał autobus krążący po wewnętrznym dziedzińcu wielkości kilku stadionów.fot.ITB

Pomimo kryzysu widać było, że wielu wystawców zwiększyło nakłady na swoje ekspozycje, inwestując w przyszłość. Nowy „image” miały stoiska RPA, Egiptu, Malezji, Anglii, Włoch, Balearów, Hamburga, Bremy i Singapore Airlines. Coraz większym powodzeniem cieszyły się stoiska dwupiętrowe. Tak było w przypadku Malezji, Republiki Dominikańskiej, Turkish Airlines, Rixos Hotels oraz nowego wystawcy na targach, Harlequin Hotels, luksusowej sieci z Karaibów. Niezwykle ciekawie i dynamicznie zaprezentowała się Turcja – tegoroczny Kraj Partnerski ITB w Berlinie.


Wydanie: 10/2009, DO POCZYTANIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail