Dokąd na wakacje?

Egipt, Tunezja, Maroko - to kraje, do których najchętniej wybiorą się Polacy na tegoroczny letni urlop. Aż 42,2 proc. respondentów naszej sondy, pytanych o to, dokąd chcieliby się wybrać na wakacje klienci ich biur, wskazało właśnie Afrykę Północną. 32,3 proc. naszych internetowych czytelników zdecydowało się natomiast na kraje Europy Południowej - Włochy, Grecję, Hiszpanię i Portugalię. To znaczy, że blisko połowa z rodaków marzy o wypoczynku nad ciepłym Morzem Śródziemnym.


rt_2010_03-29.jpg


Jest to prawdopodobnie nie tylko wynikiem długotrwałej i śnieżno-mroźnej zimy, ale nadal konkurencyjnych cen usług oferowanych w tych krajach, co przekłada się na korzystne dla kieszeni propozycje biur podróży. Nadal bowiem tydzień pobytu w Egipcie czy Włoszech jest tańszy niż nad Bałtykiem. Co ciekawe, nikt z respondentów nie wskazał coraz bardziej popularnych wśród rodaków krajów Azji. Bez wątpienia...

Wydanie: 11/2009, SONDA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail