Targi ITB w Berlinie

rt_2010_03-19.jpg11 127 wystawców ze 187 krajów przedstawiło swoją ofertę na 44. Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB, które odbyły się 10-14 marca br. w Berlinie. Na jej tle szczególnie dobrze zaprezentowała się Polska. To dobry znak, bo w przyszłym roku będziemy krajem partnerskim imprezy.


Wystawcy rozlokowali się w 26 gigantycznych, betonowych halach na 160 tys. mkw. powierzchni. Pomimo kryzysu widać było, że wielu wystawców zwiększyło nakłady na swoje ekspozycje, inwestując w przyszłość. Nowy "image" zyskały stoiska RPA, Egiptu, Malezji, Anglii, Włoch, Balearów, Hamburga, Bremy i Singapore Airlines. Coraz większym powodzeniem cieszyły się stoiska dwupiętrowe. Tak było w przypadku Malezji, Republiki Dominikańskiej, Turkish Airlines, Rixos Hotels oraz nowego wystawcy na targach, Harlequin Hotels, luksusowej sieci z Karaibów. Na 3 tys. mkw. rozlokowała się Turcja, tegoroczny kraj partnerski targów, prezentując wizję kraju łączącego tradycję z nowoczesnością, oraz Wschód z Zachodem. Dużo miejsca poświęcono Stambułowi - na odtworzonym fragmencie krytego, wielkiego bazaru Capali Carsi można było odczuć atmosferę prawdziwego suku. Promowano też zabytki z listy...

Wydanie: 11/2009, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail