Rezerwacja hoteli przez telefon

rt_2010_03-15.jpgPlatforma mobilna World Traveler firmy Psiloc, będącej innowatorem w dziedzinie oprogramowania telefonów komórkowych, została wzbogacona o usługę umożliwiającą rezerwację hoteli przez telefon komórkowy. Usługa jest oferowana dzięki współpracy z Hotelzon - fińskim liderem w rezerwacji hoteli online, oferującym dostęp do ponad 90 000 hoteli na świecie (obsługuje rezerwację ponad miliona noclegów rocznie).


Nowa usługa rezerwacji hoteli, która jest wprowadzona do World Travelera pod nazwą Hotelzon, pozwala na znalezienie hotelu, sprawdzenie dostępności miejsc i dokonanie rezerwacji noclegu w hotelu w wybranym miejscu, o wybranym standardzie, na wybraną ilość nocy - a wszystko przez telefon komórkowy. Podróżny, który utknął w jakimś mieście i nie wie, gdzie przenocować, może włączyć funkcję przeszukiwania okolicy przy użyciu GPS-a, a telefon automatycznie pokaże mu najbliższe hotele....

Wydanie: 11/2009, e-TURYSTYKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail