Firma w plenerze

Atrakcyjne tereny, bliskość gór, dobra baza hotelowa – Małopolska to region, gdzie turystyka wyjazdowa dla firm mimo kryzysu radzi sobie całkiem dobrze. Na imprezach integracyjnych dla biznesu zarabiają nie tylko firmy outdoorowe, ale również restauratorzy i hotelarze.


W samym Krakowie działa kilkadziesiąt firm oferujących wyjazdy integracyjne, imprezy plenerowe dla firm lub ich klientów. Pracodawcy chcą w ten sposób wynagrodzić pracowników, zintegrować zespół lub pozyskać nowych klientów. Turystyka wyjazdowa dla firm to potężna machina: firmy organizujące szkolenia lub wyjazdy w plener współpracują z hotelarzami, restauratorami, instruktorami sportów ekstremalnych, przewodnikami i lokalnymi dostawcami atrakcji i usług rekreacyjno – turystycznych.

Małopolskie atrakcje

Bogdan Kopka z firmy Gul Active, działającej na rynku od 1992 r. opowiada, że imprezy i wyjazdy firmowe stały się popularne w ciągu ostatnich 7- 8 lat. -Organizujemy eventy dla różnych firm poczynając od małych przedsiębiorstw po duże korporacje, gdzie trzeba zrobić imprezę dla 300 osób. Obsługiwaliśmy też bardzo kameralne wydarzenia dla 9 osób. Wyjazdy integracyjne dla firm organizowane są zarówno w Polsce, jak i za granicą. Niedawno Bogdan Kopka zabrał klientów – pracowników jednego z operatorów telefonii komórkowej na rafting po Nilu. - Byli zachwyceni – przyznaje Kopka. Znacznie częściej firmy wybierają na miejsce turystyczno – integracyjnych imprez miejsca położone bliżej swojej siedziby.

Bogdan Kopka z Gul Active podkreśla, że w ciągu dwóch ostatnich sezonów bardzo dobrze sprzedawały się Pieniny. - To najbardziej popularne miejsce w Małopolsce. Co ciekawe, jeśli chodzi o naszą ofertę, to ten region sprzedawał się lepiej niż Zakopane. Wokół Szczawnicy mamy kilka miejsc, gdzie możemy zaoferować spory zasób atrakcji mniej lub...

Wydanie: 11/2009, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail