Z nurtem i pod prąd

rt_2010_04-64.jpgŁukasz Krajewski stworzył nową kategorię w ofertach turystycznych. Nowe spojrzenie na sposób podróżowania, choć wykorzystanie prądu wodnego to jeden z najstarszych, znany od tysiącleci sposób transportu. Flota űeglugi Wiślanej nie może równać się z luksusowymi boathousami kursującymi po rzekach zachodniej Europy. Ale ma tę zaletę, że jest pierwszą, regularną, pasażerską żeglugą wzdłuż całej Wisły. I tę drugą, że się powiększa co roku o nowe, coraz lepsze jednostki.


Łukasz jako pionier żeglugi po Wiśle wystartował ze swoim pomysłem w 2008 roku. Zaangażował własne środki w przedsiębiorstwo zwane űeglugą Wiślaną. Pierwszy wiślany armator mieszka z żoną i 3-letnią córeczką Olą w miejscu mało "wodniackim", bo w Jaworznie, na Śląsku. 35-letni absolwent Wyższej Szkoły Biznesu NLU w Nowym Sączu i Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek zarządzanie i marketing), od 15 lat zarządza własną firmą zaopatrującą floty autobusowe w ogumienie. Przygodę z turystyką wodną rozpoczął od flotylli pięciu jachtów poruszających się z nurtem Wisły. Na pierwszym jachcie płynie szyper, który dobrze zna rzekę i jej locję, toteż prowadzi pozostałe jachty. Rozwiązanie to dobre jest zwłaszcza dla imprez grupowych i rodzinnych. Od dwóch lat űegluga Wiślana wprowadziła nowy produkt: rejsy po űuławach i Kanale Ostródzko-Elbląskim. Tu,...

Wydanie: 1/2010, SYLWETKA FIRMY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail