Konkurs Ministra Sportu i Turystyki

Ogłoszono VIII edycję Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej. Nowością tej edycji jest udział partnera - Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, który między innymi zobowiązał się do ufundowania:
- nagrody dla laureata konkursu w postaci weekendowego pobytu dla dwóch osób w jednym z renomowanych hoteli w atrakcyjnym turystycznie regionie (np. Grand Hotel w Sopocie, Mrągovia lub podobny).
- nagrody dla laureata najlepszej pracy magisterskiej na temat hotelarstwa - bezpłatny pobyt w hotelach jedno-, dwu-, trzy- i czterogwiazdkowych, w każdym jedną dobę z możliwością zapoznania się z funkcjonowaniem hoteli.
IGHP będzie także współorganizatorem uroczystości wręczenia nagród laureatom konkursu. Patronat medialny nad imprezą objął Rynek Turystyczny. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki (www.msport.gov.pl) w dziale Turystyka - zakładka kształcenie
i szkolenie.

Wydanie: 2/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail