Letnie propozycje z bonusami

rt_2010_05-40.jpgOferty letnie, choć jeszcze nie pojawiły się we wszystkich hotelach, zwracają uwagę jedną, wspólną cechą. W ich cenie, oprócz spania i wyżywienia, jest spora wartość dodana. Przeglądając propozycje różnych ośrodków, odnosimy wrażenie, że rywalizacja z konkurencją odbywa się właśnie na tym poziomie: kto da bardziej bogaty w dodatkowe atrakcje pakiet. Niestety, przeglądając strony naszych hoteli, można zauważyć tendencję, że ofertę letnią przygotowuje się na ostatnią chwilę. Na razie królują propozycje na majówki. A przecież wakacje za pasem. Dlatego przedstawiony wybór ofert jest ograniczony.


Na początek lata

Na przykład, aby świętować rodzinnie Dzień Dziecka - na pomysł takiego pakietu wpadł marketing Kompleksu Wczasowego Sandra Spa, który ma swoje ośrodki w górach - w Karpaczu, czyli u podnóża Śnieżki (woj. dolnośląskie), i nad morzem - w Pogorzelicy (woj. zachodniopomorskie). Długi czerwcowy weekend w Sandrze można spędzić w dwóch terminach: 30 maja - 3 czerwca lub 2-6 czerwca.


W pakiecie zawarte są: noclegi, 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), korzystanie z kompleksu basenowego ze zjeżdżalniami i studia fitness, aqua aerobik, 1 bilet wstępu do strefy wellness (łaźnie, sauna parowa, sucha, grota lodowa i śnieżna oraz odnowa biologiczna). Poza tym na gości czekają: czerwcowe grillowanie z kiełbaskami przy akompaniamencie muzyki na żywo, wieczorki taneczne, program animacyjny dla dzieci - Happy Party, ponad 50 zabiegów rehabilitacyjnych i konsultacje w dziale medycznym ośrodka. Cena od 595 zł/os. Podobną, specjalną ofertę zarezerwował hotel na zakończenie lata. www.sandra.ta.pl Długi weekend czerwcowy można też spędzić bardzo luksusowo w Villa Marilor Hotel***** w Zakopanem, zabytkowym domu z 1912 r. będącym własnością - jak możemy wyczytać na angielskojęzycznej stronie - rodziny Szczeniowskich. Znajduje się tu również część Spa (aromaterapia, chromoterapia, masaże, sauny). Pakiety 3-, 4- i 5-dniowe od 720 zł za dwójkę.


W ofercie: noclegi ze śniadaniem (w pokoju barek z bezalkoholowymi napojami), możliwość korzystania z basenu, sauny parowej i na podczerwień, groty solnej, konsultacja ze specjalistą od diagnostyki skóry, nordic-walking w Tatrach oraz osobne zabiegi dla pań (błotny peeling całego ciała oraz pedicure lub manicure) i panów (wybrany masaż częściowy). www.hotelmarilor.com/ Od początku lata pakiety wakacyjne oferuje Hotel i Spa Ognisty Ptak w Ogonkach (Węgorzewo - Mazury) - notabene jedna z najbardziej pomysłowych stron hotelowych www: dymiące cygaro i muzyka retro wprowadzają w klimat lat międzywojennych. Dwójki od 420 zł/dobę, bungalowy 3-6-os. od 680 do 1200 zł/dobę. Wszystkie pokoje mają TV satelitarną i internet.


W cenie: śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego bufetu, korzystanie z kompleksu rekreacyjnego (basen z hydromasażami i przeciwprądem, jacuzzi, sauna, ogród...

Wydanie: 2/2010, HOTELE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail