Cuda Funduszy UE

21 projektów dofinansowanych z unijnych dotacji - w tym dolnośląskie - rywalizuje
o miano jednego z polskich 7 Cudów Funduszy Europejskich. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wybrało je spośród prawie 140 zgłoszeń. Najlepsze projekty zostaną wybrane w siedmiu kategoriach: zabytek, rewitalizacja, turystyka transgraniczna i międzynarodowa, obszary wiejskie, turystyka aktywna, obiekt turystyczny i produkt promocyjny.To już trzecia edycja tego konkursu, który powstał z inicjatywy Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Ma promować najlepsze inicjatywy dofinansowane z funduszy unijnych. Jury wyłoniło po trzech kandydatów w każdej kategorii. Dolny Śląsk może pochwalić się aż czterema reprezentantami w konkursie. Uznanie komisji zyskały: modernizacja i konserwacja zabytkowej baszty i zespołu pałacowo-
-parkowego w űmigrodzie w kategorii zabytek, remont i modernizacja, Muzeum Miejskiego Wrocławia w kategorii obiekt turystyczny, promocja markowych produktów turystycznych Dolnego Śląska oraz kreowanie i promocja transgranicznego produktu turystycznego - Strefa MTB gminy Głuszyca w kategorii produkt turystyczny. Najlepszą siódemkę poznamy na początku października podczas III Forum Funduszy Europejskich. Zwycięzcy zyskają ogólnopolską kampanię promocyjną.

Wydanie: 3/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail