Wakacyjne niespodzianki DUBAJU

Leila Ben Arfi
prezes Best Reisen Group


rt_2010_06-25.jpgBezkonkurencyjny jest oczywiście Burj Al Arab - symbol miasta. Wybudowany na sztucznej wyspie przypomina żagiel, którego fasada w dzień połyskuje bielą, nocą - kolorami tęczy. Hotel ma kilkanaście restauracji (w tym jedną zawieszoną 200 m nad morzem, drugą otoczoną akwariami - zjeżdża się do niej symulatorem łodzi podwodnej), platformę widokową, ekskluzywne sklepy, nowoczesne sale konferencyjne, niezwykłe fontanny, kilkupiętrowe akwarium z rafą koralową i wieloma rybami (są nawet rekiny), podświetlane strumienie, włoskie marmury, jedwabne kotary, dekoracje z prawdziwego złota i 1200-osobowy personel (w tym 65 kamerdynerów). Metraż pokoi hotelowych zaczyna się od... 169 mkw.


Polecam także wyjątkowo ekskluzywny hotel zbudowany na wyspie w kształcie palmy: Atlantis The Palm z największym na Bliskim Wschodzie parkiem wodnym, z delfinarium, centrum nurkowym i podziemnym kompleksem tuneli przedstawiających legendarną Atlantydę....

Wydanie: 3/2010, OPINIE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail