Światowy Dzień Turystyki w Gdyni

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Turystyki w Polsce odbędą się w dniu 18 września w Gdyni. Sekretarz Generalny Światowej Organizacji Turystyki, Taleb Rifai, oficjalnie ogłosił rozpoczęcie obchodów Światowego Dnia Turystyki 2010, które odbędą się pod hasłem: Turystyka i różnorodność biologiczna. Pomysł takiego właśnie tematu imprezy związany jest z koniecznością zwiększenia świadomości społecznej w zakresie ścisłych związków zachodzących między rozwojem turystyki, ochroną różnorodności biologicznej i walką z ubóstwem. Oficjalne obchody Światowego Dnia Turystyki w 2010 r. odbędą się 27 września w prowincji Guangdong w Chinach.
Obejmą szereg imprez kulturalnych, skupionych wokół tegorocznego tematu. Sekretarz Generalny zaprasza do przyłączenia się do globalnej kampanii i promowania istotnych związków między turystyką a różnorodnością biologiczną, poprzez wykorzystywanie i rozpowszechnianie oficjalnego przesłania oraz logo WTD w krajowych obchodach. Sekretarz Generalny zachęca również do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym i umieszczania zdjęć i informacji z obchodów WTD, a także podejmowanych inicjatyw w zakresie turystyki i różnorodności biologicznej na oficjalnej stronie internetowej Światowego Dnia Turystyki. 

Wydanie: 4/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail