Signal Iduna: Nowy dyrektor Biura Ubezpieczeń Turystycznych

Od sierpnia Jerzy Świątek objął stanowisko Dyrektora Biura Ubezpieczeń Turystycznych w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna S.A.


Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za kreowanie polityki sprzedażowej oraz utrzymanie pozycji lidera Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna w turystyce. Ponadto w zakresie jego obowiązków znajdzie się współtworzenie oferty dla branży turystycznej oraz klientów indywidualnych. Będzie zarządzał 8 ośrodkami sprzedażowymi Signal Iduna w Polsce, w tym 7 oddziałami regionalnymi i 1 biurem handlowym. CV: Jerzy Świątek posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej oraz ubezpieczeniowej. W swojej karierze przez ponad 16 lat ściśle współpracował z branżą turystyczną oraz dodatkowo przez ponad 12 lat poszerzał wiedzę w sektorze ubezpieczeń. Doświadczenie zdobył pracując m.in. dla Juventur S.A., Gerling Polska TU S.A., a ostatnio dla Polskiego Biura Podróży Orbis Sp. z o.o

Wydanie: 4/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail