Nowy dyrektor Cushman & Wakefield Hospitality w naszej części Europy

Frédéric Le Fichoux (lat 31) został nowym dyrektorem oddziału Cushman & Wakefield Hospitality w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, zastępując na tym stanowisku Stewarta Coggansa, który kierował zespołem przez ostatnie trzy lata. Frédéric Le Fichoux objął obowiązki z początkiem lipca 2010 r.


Zakres usług świadczonych przez zespół ds. nieruchomości hotelowych obejmuje wyceny, doradztwo deweloperskie, wybór operatora oraz usługi w zakresie rynków kapitałowych w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry, Polska, Rumunia oraz inne kraje bałkańskie). Frédéric będzie kontynuował bezpośrednią współpracę z Dorotą Malinowską z biura firmy Cushman & Wakefield w Warszawie, której działalność koncentruje się na rynku nieruchomości hotelowych w Polsce. Do oddziału Cushman & Wakefield Hospitality przyjęty został również David Jenkins, który pokieruje zespołem w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw (Rosja, Ukraina, Białoruś). CV: Frédéric Le Fichoux ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości hotelowych. Do zespołu oddziału Cushman & Wakefield Hospitality w Pradze dołączył w marcu 2007 r. Doradztwem oraz usługami pośrednictwa w zakresie nieruchomości hotelowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej zajmował się przez ostatnie pięć lat. Ma dyplom MBA w zakresie Zarządzania Międzynarodowymi Hotelami uniwersytetu w Paryżu IMHI (Cornell – ESSEC) wraz z Nagrodą za Wybitne Osiągnięcia. Ostatnio zdobył dyplom RICS w zakresie Inwestycji w Nieruchomości uniwersytetu w Wielkiej Brytanii University of Reading.

Wydanie: 4/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail