Tunezja to klejnot Afryki

rt_2010_08-44.jpgLeila Ben Arfi,
prezes Best Reisen Group


A klejnoty, jak wiadomo, to domena kobiet. Tunezyjskie kobiety są piękne, inteligentne, cieszą się równouprawnieniem już od wielu lat. Tunezja, jako jeden z pierwszych krajów arabskich, zagwarantowała im prawa w konstytucji. Kodeks Praw Cywilnych z 1956 r. zabronił poligamii i rozwodów przez zerwanie tzw. umów. Wpływy francuskie są widoczne w moim kraju nie tylko w architekturze, języku i sztuce, ale także w zamiłowaniu płci pięknej do francuskich kosmetyków i ubiorów. Wystarczy taktownie poobserwować Tunezyjki.


Jakaż to różnorodność stylów; od dżinsów i T-shirtów przez eleganckie sukienki z francuskich domów mody po tradycyjny hadżib. To nie narzucone, ale nasze osobiste wybory dyktowane gustem, modą i tradycją. Tunezyjki pełnią ważne funkcje, studiują, wykładają na uczelniach, pracują, zakładają rodziny, prowadzą firmy i udzielają się społecznie. Jedna z najbardziej znanych naszych...

Wydanie: 4/2010, OPINIE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail