Czym nas zaskoczą Targi TT Warsaw

Rozmowa z Agnieszką Huszczyńską,
Prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw


1. Na targach TT Warsaw ma zaprezentować się ponad 50 krajów. Czy to znaczy, że możemy spodziewać się kompletu i w przeciwieństwie do imprezy letniej, hale się zapełnią?

rt_2010_09-43.jpg

Targi TT Warsaw w odróżnieniu od targów LATO to wydarzenie przede wszystkim branżowe. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno polskich jak i zagranicznych przedstawicieli branży turystycznej. Na tegorocznych targach TT Warsaw zaprezentuje się ponad 60 krajów, co potwierdza, że targi TT Warsaw są największym i najważniejszym międzynarodowym spotkaniem branży turystycznej w Polsce. Ubiegłoroczna edycja zakończyła się sukcesem również jeżeli chodzi o liczbę wystawców i frekwencję gości. Odwiedziło je ponad 18 tys. osób, prezentowało się 450 wystawców z 60 krajów, w tym ponad 40 na stoiskach narodowych. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe targi będą jeszcze większe. Z całą pewnością już dziś odnotowujemy większą niż w roku ubiegłym liczbę wystawców. Liczba rejestracji zwiedzających branżowych także przewyższa ubiegłoroczną.


2. Po raz pierwszy swoją ofertę turystyczną przedstawią Republika Zielonego Przylądka, Ghana, Algieria, Mozambik i Namibia. Czym chcą nas zainteresować te kraje?


Na tegorocznych targach TT Warsaw będzie silna reprezentacja afrykańskich touroperatorów również z krajów, które po raz pierwszy będą prezentowały się na targach, będzie ciekawe pomysły na dedykowane wyprawy już dla dwuosobowej grupy w najdalsze zakątki świata: do Etiopii, Sri Lanki, Tajlandii czy Wenezueli. Na uwagę zasługują również atrakcje oferowane przez brazylijskiego touroperatora Carioca Travel, który proponuje połowy ryb w Amazonii i Pantanale, trekking w dzikiej dżungli oraz wycieczki na słynne Grand Prix Formuły 1 w Sao Paulo. Osoby zainteresowane kursami gotowania, medycyną chińską, nauką Tai Chi i innych chińskich sztuk walki powinny natomiast poznać ofertę China Town Travel i jego chińskiego kooperanta China International Travel Service Limited. Natomiast z Polski interesująco zapowiada się nietypowa propozycja Adventure Warsaw, która poleca nietypowe wycieczki po nieznanych zakątkach Warszawy w oryginalnych Nysach 522 z reliktami PRL w tle....

Wydanie: 5/2010, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail