W klapkach na Górę Mojżesza

Miała wielkie, błękitne oczy i blond, wijące się włoski – istna Nel z powieści Sienkiewicza, tylko w młodszej, bo 4-letniej wersji. Istne chucherko – cienkie nóżki przykrywały w trzech czwartych legginsy w kolorze zielonego groszku ozdobione koronką. Jej Mama miała na nogach lakierowane klapki ze sztucznymi brylancikami – takie same brylanciki zdobiły lakier na odkrytych palcach u nóg.

rt_2010_09-72.jpg

Gdy zobaczyłam je obie o dziesiątej wieczór w busie, który wiózł nas na fakultatywną wycieczkę – w rzeczywistości całonocną wspinaczkę na Górę Mojżesza na Synaju, po prostu zamarłam z wrażenia. Tak samo jak egipski kierowca pojazdu, który znacząco postukał się w czoło. – Nie wiedziałam, że będziemy wchodzić tak wysoko – tłumaczyła potem moja bohaterka. – Po prostu myślałam, że to zwykła wycieczka. Blondynka z kawałów? – tylko częściowo zrzuciłabym winę na jej indolencję. Turysta, z czego muszą sobie zdawać sprawę...

Wydanie: 5/2010, FELIETON
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail