ESK2011, czyli Tallin i Turku

Estoński Tallin i fińskie Turku są od stycznia tego roku Europejskimi Stolicami Kultury. W Tallinie zaplanowano w tym czasie aż 7 tys. wydarzeń, a na cały projekt, obejmujący okres przygotowawczy, wydano 17 mln euro.


W Turku 155 oficjalnie zatwierdzonych wydarzeń opisano w książce-kalendarium, którą można kupić albo po prostu obejrzeć online. Podczas, gdy inauguracja ESK w Tallinie odbyła się na początku stycznia, w Turku świętowano je w połowie miesiąca. Dlatego organizatorzy wycieczek do krajów nadbałkańskich powinni szczegółowo prześledzić kalendarium imprez, które mogą stać się dodatkową zachętą dla turysty do odwiedzenia tych tak mało znanych Polakom miast. My z kolei, aby uświadomić, że są to wydarzenia niebanalne, podajemy przykłady kilku z nich.Wydanie: 8/2010, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail