Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Co robić, gdy nad morzem pada deszcz?

Zadbać o zdrowie i urodę
rt_2011_04-71.jpg
W ośrodku Geovita w Dźwirzynie w Medical SPA & Wellness można skorzystać z tradycyjnych japońskich zabiegów SPA – Hokusai, służących oczyszczeniu i odprężeniu ciała oraz ukojenia ducha. Dźwirzyńskie SPA oferuje także z abiegi z wykorzystaniem unikalnej technologii – mezoporacji Acthyderm. Zabieg Hokusai na twarz to m.in.:,,Kwiat mandarynki” czyli delikatne oczyszczanie za pomocą peelingu ziarnistego z dodatkiem aktywnych enzymów. Zabieg Hokusai na ciało zaś to m .in. ,,Waraku” oczyszczanie za pomocą peelingu ziarnistego z dodatkiem aktywnych enzymów w połączeniu z naturalną maską enzymatyczną z SAKE. Mezoporacja Acthyderm to technologia pozwalająca na terapię przeciwzmarszczkową i likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg przeprowadza się bez zastosowania skalpela i zastrzyków. Z Dźwirzyn a można łatwo dojechać do Kołobrzegu do Galerii Sztuki Współczesnej (prace m.in. Hasiora, Beksińskiego, Szajny, Fałata) lub do Trzebiatowa do Galerii Lyonela Feiningera- mieści się w zabytkowym Pałacu nad Młynówką. Można w niej zobaczyć prace znakomitego amerykańskiego przedstawiciela abstrakcjonizmu, który zachwycony miastem, uwiecznił je w swoich pracach. W Kamieniu Pomorskim polecam Muzeum Kamieni z bogatą ekspozycję minerałów i skamieniałości.


Michał Kolankiewicz
dyrektor ds. Marketing Geovity


rt_2011_04-69.jpg
Pociąg do wiedzy Nie wszystkim odwiedzającym Mierzeję Wiślaną wystarczy już piękna plaża, kontakt z naturą. Musi być coś, co na długo zostanie w pamięci, a może w jakiś sposób wpłynąć na zmia nę życia. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nowy produkt turystyczny – kolejka edukacy jna. Jest to niezapomniana wycieczka kolejką wąskotorową z zabytkowym parowozem po Żuławach Wiślanych i Mierzei Wiślanej. Wspaniała zabawa, ciekawa przygoda oraz lekcja historii i przyrody w...

Wydanie: 12/2010, GŁOS BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności