Nic na sucho

rt_2011_04-9.jpgJeszcze niedawno jedynymi atrakcjami, na jakie mogliśmy liczyć na polskich nadmorskich plażach, były: wata cukrowa, lody i zapiekanki. Obecnie gospodarze zrozumieli, że turystom nie wystarczy samo wylegiwanie się w grajdołku i kąpiel w morzu. Oczywiście, windsurfing, nurkowanie jest oferowane na polskich plażach, ale największym wzięciem cieszy się jazda na bananie i skuterze.

Pneumatyczne zabawki (banany, platformy, koła itp.) są holowane przez motorówkę. Mieści się na nich od kilku do kilkunastu nawet osób. Na bananie może praktycznie jeździć każdy, kto tylko potrafi się nam utrzymać i nie boi się wstrząsów na falach. Jak podkreśla Andrzej Kowalczyk z jednej wypożyczalni sprzętu wodnego w Piaskach: − Jazda na wodnym bananie należy do najwspanialszych rodzinnych rozrywek. Czerpią z niej radość zarówno dorośli, jak dzieciaki… w zasadzie tak długo, jak długo są w stanie trzymać się go w czasie szalonej jazdy. Zaprojektowany na bazie obszernej tuby głównej, która jest stabilizowana przez boczne pontony, banan wodny zapewnia bezpieczeństwo w czasie przyprawiających o dreszcze podróży po wodnej tafli. Oczywiście, podczas wszystkich wodnych zabaw...

Wydanie: 12/2010, TRENDY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail