Do Czech po zdrowie…

rt_2011_05-168.jpgUzdrowiska czeskie otwierają kolejny sezon. Teplice już osiemset pięćdziesiąty siódmy. W najstarszym czeskim uzdrowisku, Teplicach (www.teplice.cz), uroczystość poświęcenia źródeł i towarzyszące jej liczne atrakcje czekają na gości tradycyjnie w ostatni majowy weekend.


W tym roku Teplice będą wspominać także 200 rocznicę pobytu w uzdrowisku niemieckiego kompozytora Ludwiga van Beethovena. Wszystkim, którzy odwiedzą miasteczko polecamy tutejszą specjalność − wyśmienitą kawę. Delikatny napój z prażonych ziaren pochodzących z południowej i środkowej Ameryki został przygotowany specjalnie dla Teplic.


Kawa najlepiej smakuje z tradycyjnymi wafelkami uzdrowiskowymi. W najsłynniejszym czeskim kurorcie, Karlowych Warach (www.karlovy-vary.cz), sezon zainauguruje 6 i 7 maja sam Karol IV ze swą świtą,...

Wydanie: 1/2011, MODA NA...
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail