Trekking dla każdego

Kto raz był w Dolomitach latem, wraca tam jak najczęściej. Oczywiście nie każdy musi od razu porywać się na najtrudniejsze odcinki, via ferraty (odpowiedniki naszej Orlej Perci). Żeby jeszcze bardziej spopularyzować górskie wędrowanie, gospodarze regionu Trentino przygotowali projekt Trentino Trekking.

rt_2011_05-9.jpg

W ramach niego opracowano dwa szlaki opasujące region w sposób umożliwiający jego najlepsze poznanie. Podzielone są one na mniejsze odcinki, a na końcu każdego z nich znajduje się schronisko lub inny obiekt, umożliwiający nocleg nawet większej grupie osób. W sumie do przejścia jest 5 tysięcy kilometrów!!! Tak więc możliwości wędrowania jest wiele. Praktycznie każdy, poczatkujący i weteran górskich szlaków znajdzie tutaj coś dla siebie. To do turysty należy wybór szlaku. Natomiast gospodarze zapewniają całą resztę: sieć schronisk i pensjonatów, w których przenocujemy, zjemy i odpoczniemy przy kominku....

Wydanie: 1/2011, TRENDY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail