Nowa flota Sindbada

Jedenaście nowych autokarów SETRA przyjechało do Opola prosto z fabryki w niemieckim Ulm. Z początkiem letniego sezonu przewozowego flota autokarowa firmy Sindbad wzbogacona została o nowe, niezwykle komfortowe i wyposażone w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa autobusy marki SETRA.

Nowy zakup to 6 różnych modeli tego producenta: S415 GT-HD (3 szt.), S416 GT-HD (1 szt.), S417 GT-HD (2 szt.), S419 GT-HD (2 szt.), S417 HDH (1 szt.), S431 DT (2 szt.). Oznacza to zwiększenie liczby dodatkowych miejsc dla naszych pasażerów aż o 649 wygodnych foteli. Jak podkreśla Ryszard Wójcik, właściciel firmy SINDBAD: – SETRA wśród autokarów to jak Mercedes wśród samochodów osobowych – pierwsza klasa pod względem komfortu i bezpieczeństwa naszych podróżnych. Nowy sprzęt pochłonął 10 mln zł., ale swoimi licznymi inwestycjami SINDBAD udowadnia, że jest zdecydowanym numerem 1 wśród międzynarodowych przewoźników autokarowych w Polsce. Z przyjemnością uczestniczę w symbolicznym przekazaniu jedenastu nowych autokarów wyprodukowanych przez naszą fabrykę.

Wydanie: 2/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail