Z czym do klienta?

rt_2011_06-51.jpgBiuro Podróży GLOBEX
ul. Obrońców Westerplatte 1, Nowy Dwór Gdański


A Położenie biura *** Biuro jest położone w centrum miasteczka – Nowego Dworu Gdańskiego. Jest to jedyne biuro w mieście, które pełni również funkcję punktu informacji turystycznej. Niestety na dzień dzisiejszy jest dość słabo oznakowane – brak szyldu, oklejonych szyb, potykacza.

B Wnętrze **** Odpowiednia liczba miejsc do siedzenia dla gości, dobre oświetlenie, dostępne katalogi, dodatki typu woda dla klienta, ekrany z wyświetlanymi obiektami etc. Biuro ładne, czyste, schludne. Nie jest nowocześnie urządzone, ale ze smakiem.

C Załoga **** Biuro otwarte pon. – pt. w godz. 9–17. Pani uprzejma, ładna, życzliwa. Są organizatorem turystyki więc znajomość rynku i ofert perfekcyjna.

D Oferta **** Bogata oferta, wszystkie kierunki (umowy agencyjne z różnymi biurami). Ofertę przygotowują na maila, ale kupić trzeba w biurze.

E Internet, katalogi, płatności ** Słaba strona www – brak ofert online. Możliwość rezerwacji przez telefon. Brak możliwości płatności kartą.


Biuro Podróży. Natalia Czaplicka
Świętojańska 15, Pułtusk
rt_2011_06-110.jpg
A Położenie biura ***** Agencja mieści się na parterze, dobra lokalizacja w centrum Pułtuska, biuro jest widoczne z daleka. Duży napis na zewnątrz. Na witrynie są wywieszone najnowsze oferty. Nie przejdzie się obok obojętnie.

B Wnętrze ***** Kolorowe i przyjazne wnętrze przenosi klienta do ciepłych krajów. Wygodne miejsca siedzące dla odwiedzających, dostępność katalogów i ulotek. Jest ekran z wyświetlanymi obiektami.

C Załoga ***** Profesjonalna i miła obsługa. Po przekroczeniu progu biura zdajesz się na opiekę młodych i pięknych kobiet. Raj dla panów… Obsługa udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości, potrafi polecić wycieczki niezdecydowanym. Posiadają dużą widzę na temat turystyki. Czynne w sobotę.

D Oferta ***** Oferta szeroka dla rodzin jak i również dla singli,...

Wydanie: 2/2011, FIRMY I LUDZIE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail