Koleją na spacer

W wybranych kasach biletowych Kolei Mazowieckich są już dostępne ulotki „Koleją na spacer” prezentujące atrakcje: Łowicza, Nowego Dworu Mazowieckiego, Płocka, Sochaczewa i Żyrardowa.Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie powiedziała: – „Koleją na spacer” to propozycja aktywnego wypoczynku połączonego z poznaniem ciekawych miejsc, które warto odwiedzić podróżując Kolejami Mazowieckimi. Koleje Mazowieckie realizują projekt „Koleją na spacer” od 2009 roku. W ramach projektu, we współpracy z wybranymi urzędami miejskimi, przygotowywane są ulotki prezentujące atrakcyjne miejsca oraz kalendaria imprez organizowanych na Mazowszu.


Gdzie wart o jechać we wrześniu:

Łowicz – 18 września podczas festiwalu dobrej żywności Książęce Jadło będzie można spróbować łowickiego bigosu, a także spotkać się z Robertem Makłowiczem. Płock – w weekend 17 – 18 września, odbędą się Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim – Memoriał Juliusza Zawieckiego. Sochaczew – w każdą sobotę do 26 września, z Muzeum Kolei Wąskotorowej można się wybrać pociągiem muzealnym na wycieczkę do Puszczy Kampinoskiej. Nowy Dwór Mazowiecki – Twierdza Modlin to gwarancja zobaczenia najdłuższego budynku wojskowego w Europie – rosyjskich koszar wojskowych. Żyrardów – w tym mieście można odpocząć w „Najpiękniejszym Parku Mazowsza”.

Wydanie: 4/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail