W poszukiwaniu smaku Maroka

Rozmowa z Pawłem Mietlickim,
Konsulem Honorowym Królestwa Maroka w Wielkopolsce i właścicielem biura podróży Maroko Travel.


Nadchodzący Tour Salon, który odbędzie się w dniach 19-22 października upłynie pod znakiem promocji Królestwa Maroka, które zostało partnerem tegorocznych targów turystycznych w Poznaniu. Pawilony 5 i 6a  zamienią się  w słoneczną krainę pachnącą przyprawami. To pierwsza tak duża prezentacja tego kraju w Polsce?


- Maroko co roku jest obecne na targach turystycznych w Warszawie. Nigdy jednak nie było partnerem poznańskiego Tour Salonu. W tym roku Marokańczycy przykładają bardzo dużą wagę do zaprezentowania własnego kraju nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Niemczech i Hiszpanii. Polska jest szanowanym partnerem na rynku marokańskim, dlatego też chcą się tutaj pokazać z jak najlepszej strony. O tym, jak ważna jest to prezentacja świadczy fakt, że gościem będzie Ambasador Królestwa Maroka w Polsce, Jego Ekscelencja Moha Ouali Tagma z małżonką.


Tym samym Maroko coraz bardziej się otwiera i zaprasza nas do siebie?

- Plany Królestwa Maroka do 2020 roku są bardzo ambitne. Chcą bowiem być w pierwszej dwudziestce największych światowych kurortów. To śmiałe zamierzenia. W ubiegłym roku w Maroku została zorganizowana konferencja z udziałem wielu zaproszonych gości, na której miałem okazję być. Poświęcona była właśnie planom rozwoju turystyki do 2020 roku. O tyle było to ciekawe wydarzenie, że...

Wydanie: 4/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail