Mazowsze z Paszportem Turystycznym

Spółka Koleje Mazowieckie została partnerem programu „Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego” zachęcającego do odwiedzania atrakcyjnych miejsc turystycznych zlokalizowanych na Mazowszu. Dla osób, które do 31 października odwiedzą najwięcej miejsc czekają nagrody.

„Paszport Turystyczny Województwa Mazowieckiego” to program Samorządu Województwa Mazowieckiego promujący atrakcje turystyczne i kulturalne regionu mazowieckiego. Aby przystąpić do programu należy bezpłatnie odebrać Paszport w m.in. punktach informacji turystycznej czy Delegaturach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Kolejnym krokiem jest zwiedzanie atrakcyjnych miejsc wyszczególnionych w Paszporcie i zbieranie pieczątek.

Dla najaktywniejszych uczestników czekają nagrody. Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie powiedziała: − Spółka Koleje Mazowieckie zaangażowała się w projekt „Paszport Turystyczny”, aby promować wyjątkowe miejsca na Mazowszu. Codziennie dowozimy naszych pasażerów do mazowieckich miejscowości, w których można aktywnie spędzić wolny czas. Zapraszamy do ich zwiedzania z Paszportem i zdobywania atrakcyjnych nagród. www.mazovia.pl.

Wydanie: 5/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail