Z czym do klienta?

rt_2011_10-48.jpgBiuro turystyczne Fatra
Warszawa, ul. Krakowskie Przemieście 13


Położenie biura *****

Lokal położony w budynku hotelu Europejski, od strony Krakowskiego Przedmieścia. Ciąg spacerowy, blisko do Uniwersytetu, Pałacu Prezydenckiego, słynnego baru „Zakąski, przekąski”. Niestety wysokie stopnie uniemożliwiają samodzielny wjazd na wózku.

Wnętrze ****

Małe wnętrze, dwa pokoje, dla gości za mało siedzeń. Trochę plakatów i obraz słowacki. Mapy i przewodniki oraz foldery pod ręką. Można pomyśleć o lepszej dekoracji drzwi wejściowych, nie prezentują się najkorzystniej.

Załoga ****

Dwie osoby w biurze, wysoka kompetencja, duża wiedza, jeśli chodzi o Słowację, w której biuro się specjalizuje. Może tylko przydałoby się mniejsze gadulstwo a więcej konkretów w przekazywanych wiadomościach. Biuro nieczynne w soboty i niedziele, szkoda, bo wtedy na Krakowskim Przedmieściu panuje największy ruch spacerowiczów.

Oferta ****

Biuro od lat specjalizuje się w Słowacji, sprzedaje pobyty w hotelach i pensjonatach w najlepszych regionach narciarskich tego kraju, dodatkowo w kilku uzdrowiskach. Oprócz tego skromniejsza oferta czeska, mała Francji i Włoszech.

Internet, katalogi, płatności ***

Strona skromna, czytelna. Oferty dobrze opisane, ale przydałoby się uprościć czytanie cenników i warunków wyjazdów (na razie, żeby je przejrzeć trzeba otwierać pdf-y). Nie można płacić przez internet.rt_2011_10-48.jpgBiuro turystyczne Bezkresy
Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 13

Położenie biura ****
Adres świetny – hotel Europejski, wejście od Krakowskiego Przedmieścia. Ciąg spacerowy, blisko do Uniwersytetu, Pałacu Prezydenckiego, słynnego baru „Zakąski, przekąski”. Niestety pierwsze piętro, bez windy bez szans na samodzielne dotarcie osób na wózku.

Wnętrze ***

Małe, ale schludne i wygodne biuro. Trochę brakuje przestrzeni, gdy przyjdzie na raz kilku chętnych, ładny i nieagresywny wystrój. Zdjęcia pamiątek z wyjazdów.

Załoga *****

Profesjonalna obsługa. Nie dała się podchwytliwym pytaniom, cierpliwie na nie odpowiadała. Duża wiedza na temat programów proponowanych wycieczek.

Oferta *****

Biuro specjalizuje się w wycieczkach na Kresy oraz na Krym, do Gruzji, krajów wschodniej Europy. Ciekawe propozycje dla każdego, różne ceny, różne programy.

Internet, katalogi, płatności *****...

Wydanie: 6/2011, Z CZYM DO KLIENTA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail