W tyrolskim Stubai jeden z najlepszych europejskich parków śnieżnych

Na lodowcu Stubai czeka na miłośników białego szaleństwa prawdziwa, freestylowa przyjemność. Park śnieżny Moreboards Stubai Zoo przy Gaisskarferner oferuje mnóstwo świetnie przygotowanych tras zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych.Dzięki częstej konserwacji i ratrakowaniu, snowboardziści i narciarze freestylowi mogą spędzać czas w najlepszych warunkach. Położenie na wysokości 3 210 metrów gwarantuje śnieg od października do czerwca oraz umożliwia wykonywanie efektownych, powietrznych ewolucji oraz odprężających sesji treningowych. Moreboards Stubai Zoo stał się w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych parków śnieżnych Europy. Już od 21 do 23 października odbędzie się wielkie otwarcie parku, które zainauguruje niezwykła impreza Moreboards Stubai Premiere III. Przez trzy dni park będzie otwarty dla wszystkich, rozegra się w nim duża ilość pokazów i zawodów. Przy okazji trzeciej edycji tego wydarzenia, ponad 30. producentów będzie prezentować swój najnowszy sprzęt i akcesoria narciarskie. Będzie można je przetestować na miejscu – zarówno na terenie przy Eisgrat, jak również w perfekcyjnie przygotowanym Stubai Zoo. Didżeje na stokach oraz liczne imprezy après-ski w dolinie zagwarantują zabawę we wspaniałej atmosferze.Nowości sezonu zimowego 2011/2012 to wypożyczalnia i punkt serwisowy dla snowboardzistów oraz narciarzy freestylowych korzystających ze Stubai Zoo. Od nowego sezonu Stubai Zoo będzie rozciągał się na dwa zbocza po lewej i prawej stronie wyciągu Gaissakrferner. W ten sposób cała rodzina, i początkujący i zawodowcy, znajdą coś dla siebie. Na trasie o nazwie Familycross pełnej muld i ostrych wiraży również dzieci będą mogły się bezpiecznie wyszaleć. Długa lista imprez i rozrywek wiosennych stanowi spektakularne zakończenie sezonu. 31.03.2012 rozegrany zostanie Stubai Jam. Te właśnie zawody Slopestyle zakończą Wir Schanzen Tournee 2012. Na konkursie 3 Star TTR Contest z muzyką didżeja, grillem oraz afterparty w Innsbrucku, dojdzie do ostatecznej rozgrywki o zwycięstwo w tournee.


Zawody wiosenne od 24 marca do końca maja 2012 są punktem kulminacyjnym dla wielu snowboardzistów i narciarzy. Idealna pogoda z dużą ilością słońca, świetnie przygotowane stoki, grill, testowanie sprzętu, sesje zdjęciowe, kręcenie filmów wideo oraz Girls Camp w odprężającej atmosferze zwieńczą sezon w Moreboards Stubai Zoo. www.stubai-zoo.com.

Wydanie: 6/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail