Best Western otwiera 10. hotel w Polsce

4 października br. największa na świecie sieć hotelarska Best Western uroczyście otworzyła swój pierwszy hotel w Gorzowie Wielkopolskim. Nowoczesny, doskonale wyposażony, trzygwiazdkowy Hotel Fado będzie świadczyć usługi pod nazwą Best Western Hotel Gorzów Wielkopolski, oferując międzynarodowe standardy.Jest to pierwszy hotel pod tym szyldem otwarty w województwie lubuskim i dziesiąty w Polsce. Pozostałe obiekty mieszczą się w Warszawie, Białymstoku, Białowieży, Katowicach, Krakowie, Osjakowie (przy trasie krajowej nr 8), we Wrocławiu oraz w Rzeszowie. Jak mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje bałtyckie i Polskę: – Wciąż rozwijamy sieć Best Western w Polsce. Naszym celem było osiągnięcie liczby 10 hoteli należących do sieci do końca 2011 roku Best Western Gorzów Wielkopolski posiada 32 pokoje, w tym 23 jednoosobowe, sześć dwuosobowych, z czego jeden jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oraz trzy eleganckie i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie tzw. junior suite.


Każdy pokój wyposażony jest w nowoczesny telewizor LCD, telewizję satelitarną, bezpłatny bezprzewodowy Internet, telefon i łazienkę z prysznicem. Dla klientów biznesowych hotel przygotował salę konferencyjną dla 90 osób.


Best Western Gorzów Wielkopolski posiada również największą salę balową w mieście, mogącą pomieścić do 150 osób. Jest to idealne miejsce na przyjęcia weselne oraz uroczyste gale. W hotelu znajduje się restauracja All Seasons posiadająca bogatą kartę win, serwująca dania kuchni polskiej i regionalnej. – Nawiązanie współpracy z tak prestiżowym partnerem stwarza nie tylko nowe możliwości dostosowania się do najwyższych norm obsługi klientów, ale także gwarantuje obecność we wspólnym systemie rezerwacyjnym sieci jak i na głównej stronie internetowej Best Western – mówi Małgorzata Wrońska, dyrektor Hotelu Best Western Gorzów Wielkopolski – Przystąpienie do międzynarodowej sieci niesie ze sobą nowe wyzwania i szanse do pozyskania nowych klientów zagranicznych – dodaje.

Wydanie: 6/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail