Pierwszy obiekt SPA z certyfikatem TÜV Rheinland Polska

Jakość usług SPA hotelu Król Kazimierz z Kazimierza Dolnego została potwierdzona przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland Polska. Uroczyste wręczenie certyfikatu, potwierdzającego zgodność funkcjonowania SPA ze standardem „Dobra praktyka higieniczna”, odbyło w trakcie październikowych targów World Hotel w Warszawie. W Polsce ośrodki SPA, w odróżnieniu do hoteli, nie podlegają kategoryzacji.
Stąd szczególne znaczenie certyfikatu, który jest prestiżowym wyróżnieniem dla ośrodka i ważną informacją dla klientów. Jak podkreśliła Milena Zielińska, kierownik ds. rozwoju certyfikacji wyrobów TÜV Rheinland Polska: – Standard „Dobra praktyka higieniczna i bezpieczeństwo użytkowników w ośrodkach SPA & Wellness” wskazuje drogę dostosowania polskich obiektów do światowych standardów. Autorski program certyfikacji został opracowany na podstawie doświadczeń, zebranych w tym konkretnym, bardzo specyficznym sektorze. Certyfikat wydany przez TÜV Rheinland Polska jest potwierdzeniem spełnienia wymagań opisanych w programie, daje pewność funkcjonowania zgodnego z obowiązującymi wymaganiami prawnymi i świadczy o zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa w ośrodku SPA.

Wydanie: 7/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail