Polski Bus rośnie w siłę

24 października 2011 r., spółka Souter Holdings Poland ogłosiła warty wiele milionów euro plan inwestycji dotyczący zakupu 50 nowych autokarów, które zasilą flotę firmy PolskiBus.com. Inwestycja zwiększy flotę autokarów PolskiBus.com do 68 pojazdów, z których wszystkie spełniają standardy emisji Euro 5 i oferują pasażerom darmowy dostęp do Wi-Fi, luksusowe skórzane fotele i klimatyzację.
Sir Brian Souter, Prezes Zarządu Souter Holdings Poland podsumował: – Jesteśmy niezwykle zadowoleni z sukcesu, jaki PolskiBus.com osiąga od momentu wejścia na polski rynek w czerwcu br. Ta nowa, poważna inwestycja jest przejawem naszego zaangażowania w rozwój PolskiBus.com i podwyższanie jakości podróży dla naszych pasażerów poprzez inwestycje w nowe, spełniające najwyższe standardy luksusowe pojazdy. PolskiBus.com oferuje szybkie, tanie i komfortowe międzymiastowe połączenia autokarowe w Polsce i Europie. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł za rezerwację, bez ukrytych opłat za bagaż, a każdy pasażer może korzystać z darmowego dostępu do internetu przez Wi-Fi. Bilety można kupować na stronie internetowej www.PolskiBus.com. Podczas wystąpienia na targach Busworld Europe w Kortrijk, Roger Bowker, Dyrektor Generalny Souter Holdings Poland stwierdził: „W pierwszych trzech miesiącach działalności spółki, PolskiBus.com przewiózł ponad 175 000 pasażerów. Wiemy, że nasi klienci uwielbiają niskie ceny, wygodne autokary, darmowy dostęp do internetu oraz profesjonalizm i uprzejmość naszych kierowców. To zamówienie jest pierwszym etapem planowanego przez Souter Holdings Poland nowego, dużego programu inwestycji, którego celem jest rozszerzenie sieci połączeń oferowanych przez PolskiBus.com na terenie Polski”. Zamówienie na 50 nowych autokarów składa się z 30 pojazdów TD 921 Altano i 20 dwupokładowych TD 927 Astromega, wyprodukowanych przez belgijską firmę Van Hool. Każdy pojazd będzie wyposażony w darmową sieć Wi-Fi oraz wbudowane w fotele gniazda zasilające do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ponadto autokary będą wyposażone w odchylane skórzane fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację i toaletę, będą one także przystosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wydanie: 7/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail