Czym będzie zajmować się Państwa biuro podczas najbliższych ferii zimowych?

rt_2011_11-131.jpgTropiki pod Berlinem

Dużym powodzeniem cieszą się oferowane w naszym biurze wyjazdy na Wyspę Tropikalną pod Berlinem, gdzie nawet w zimie można cieszyć się letnią pogodą. Temperatura wynosi tam 26 stopni. Tur yści zażywają kąpieli morskich, wylegują się na plaży, mogą szybować balonem nad Lasem Tropikalnym czy przyglądać się żółwiom. Innym popularnym miejscem na rodzinne wyjazdy jest słowacka Tatralandia – aquapark z gorącymi źródłami i cudownym widokiem na góry. Z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników program „Mama i ja”. Założenia są proste – codziennie po śniadaniu rodzic udaje się na stok, a dziecko uczestniczy w zajęciach pod okiem doświadczonego instruktora. Spotykają się podczas lunchu, po którym następuje druga tura narciarskich zmagań. Po południu rodzic i dziecko spędzają czas wspólnie, korzystając z szeregu programów animacyjnych przygotowanych z myślą o nich. Dla dzieci, które chcą wyrwać się spod skrzydeł rodziców, przygotowywane są zimowiska. W ofercie mamy m.in. turnusy specjalistyczne – z warsztatami fotograficznymi czy narciarstwem biegowym, zimowy survival z biegami na orientację i elementami sztuk walki. Dla przyszłych artystów opracowywane są programy warsztatów teatralnych, wokalnych czy tanecznych, a dla poliglotów kursy językowe. Wszystko to z daleka od zgiełku miasta i zabłoconych ulic, najczęściej w pięknej, górskiej scenerii.


Alicja Hołubowicz,
właściciel Biura Podróży Kaskada z SieradzaNa narty i do SPA rt_2011_11-101.jpg

Na ferie zimowe polecamy wyjazdy narciarskie do Aus trii i Czech, wczasy i obozy oraz pobyty SPA na Słowacji i Węgrzech. Ze względu na dobre warunki do uprawiania spor tów zimowych i niezbyt daleki dojazd, organizujemy imprezy narciarskie w Karkonoszach. Najlepsze warunki oczekują na miłośników białego szaleństwa w Szpindlerowym Młynie, Harrachowie, Jańskich...

Wydanie: 7/2011, KRYTYCZNYM OKIEM
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail