Letnia oferta Neckermanna

Prawie 100 wakacyjnych kierunków, 1500 hoteli w najatrakcyjniejszych kurortach, wyloty z lotnisk lokalnych, liczne nowości – w tym po raz pierwszy na rynku specjalny katalog „Rodzinne wakacje” oraz nowe, niższe ceny, to wszystko przygotował Neckermann na sezon Lato 2012. Przy wcześniejszej rezerwacji oferty biuro podróży oferuje nawet 30% zniżki i dodatkowe bonusy. Imponuje także bogata siatka połączeń lotniczych z prawie 150 wylotami tygodniowo. W najbliższym sezonie biuro podróży zapewnia bezpośrednie połączenia czarterowe aż z 10 lotnisk w Polsce, w tym po raz pierwszy ze Szczecina i Rzeszowa.


Nowymi kierunkami w ofercie lotniczej są Izmir w Turcji, Chorwacja oraz region Recife w Brazylii. Osoby preferujące wakacje z dojazdem własnym znajdą w najbogatszej ofercie na rynku ponad 700 obiektów na 15 kierunkach, w tym po raz pierwszy w Polsce i Rumunii. Nowością Neckermanna jest specjalny katalog „Rodzinne wakacje”, z ofertą i najlepszymi hotelami wyspecjalizowanymi w goszczeniu rodzin z dziećmi w prawie 20 destynacjach. Ich atutem jest doskonałe położenie, serwis, szeroki wybór pokoi rodzinnych oraz liczne atrakcje dla całej rodziny. – Mamy nadzieję, że spodoba się niespotykana do tej pory forma graficzna katalogu bogatego w rebusy i zagadki, które wprowadzą małych podróżników w klimat wakacji jeszcze przed wyjazdem – mówi Jacek Dąbrowski, dyrektor produktu Neckermann Polska.


Nowością na rynku jest prezentowana w nim Aquamania, czyli nowy sposób wypoczynku połączony z zabawą w najlepszych hotelowych parkach wodnych ze wszystkimi wodnymi atrakcjami wliczonymi w cenę i bogatym pakietem all inclusive. Neckermann oferuje wiele bonusów cenowych dla rodzin, w tym m.in.: stałe ceny dla dzieci do 14 lat (już od 799 zł niezależnie od długości pobytu), zniżki dla młodzieży nawet do 14 lat (do 40%) a także specjalne ceny dla dziecka podróżującego z jedną osobą dorosłą. W ponad 300 obiektach dostępnych w ofercie z dojazdem własnym pobyt dzieci nawet do 14 roku życia jest darmowy. Tradycyjnie dzieci, które nie skończyły 2 lat podróżują z Neckermannem bez opłat. Dodatkowo, biuro podróży oferuje wiele zniżek i ofert specjalnych. Oprócz upustów dla rodzin są to także atrakcyjne rabaty dla nowożeńców (do 40%), seniorów (do 15%) a także w wybranych hotelach bonusy w postaci m.in.: voucherów na wycieczki fakultatywne czy bonów na napoje i zabiegi w strefach wellness. Cała oferta Neckermanna na sezon 2012 jest objęta gwarancją niezmiennej ceny.

Wydanie: 9/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail