B&B na Ok ęciu otwarte

W zaledwie 10 miesięcy udało się od podstaw wybudować i otworzyć nowy hotel na warszawskim Okęciu. Należący do francuskiej sieci B&B Hotels obiekt, zlokalizowany przy Al. Krakowskiej 193, pod koniec grudnia otworzył podwoje dla gości. 27 grudnia 2011 roku hotel B&B Warszawa -Okęcie zainicjował oficjalnie swoją działalność. Recepcja działająca 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przyjmuje już pierwszych gości.


Pięciokondygnacyjny obiekt, w którym mieszczą się 154 pokoje, przyciąga świeżością i charakterystycznym dla swojej lokalizacji wystrojem. Jasne drewno połączone z łagodnym odcieniem zieleni tworzy klimat harmonii i spokoju, a lampy przed recepcją do złudzenia przypominają samoloty kołujące nad pasem startowym. Dodatkowo B&B Warszawa-Okęcie jako jedyny hotel nie będący częścią lotniska udostępnia klientom na bieżąco aktualne informacje o odlotach i przylotach na lotnisku im. F.Chopina w Warszawie. Są one wyświetlane na 42-calowych monitorach w recepcji hotelu. Całość aranżacji w klimacie lotniczym tworzy niepowtarzalny klimat wnętrzna hotelu B&B. Hotel został przygotowany w całości tak, aby każdy z gości czuł się w nim swobodnie. Poza lokalnymi akcentami wyraźnie podkreślony został funkcjonalny design. Przykładem jest chociażby inny kolor korytarza na każdym piętrze, co ułatwia poruszanie się po hotelu.


Każdy pokój wyposażony został w wygodną łazienkę, bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do internetu, klimatyzację oraz telewizję satelitarną. Do dyspozycji gości oddano również B&B Shop, w którym już można kupić słodkie i słone przekąski, słodycze oraz napoje. Cena noclegu w hotelu B&B w Warszawie w przypadku gości indywidualnych wynosi 199 złotych w tygodniu oraz 169 złotych w weekendy. Klienci korporacyjni mogą liczyć na specjalną ofertę cenową. Śniadanie kosztuje 22 złote dla dorosłych i 15 złotych dla dzieci. Niebawem rozpocznie się budowa kolejnych dwóch obiektów sieci B&B – w Łodzi i we Wrocławiu. Późniejsze plany zakładają inwestycje między innymi w Trójmieście, Krakowie, Katowicach oraz Poznaniu.

Wydanie: 8/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail