Polacy będą więcej latać

rt_2012_01-49.jpgEuropa Środkowa i Wschodnia potrzebuje około 530 nowych samolotów o wart ości ponad 38 miliard ów dolar ów. Firma Airbus szacuje, że popyt na samoloty w regionie Europy Środkowej i Wschodniej osiągnie 529 samolotów o wartości około 38 miliardów dolarów i spodziewa się zdobyć około połowy tego rynku.


Flota 529 maszyn, która zaspokoi potrzeby rynku w tej części Europy, obejmuje 509 samolotów wąskokadłubowych, takich jak modele z rodziny A320, o wartości 34,7 mld dolarów oraz 20 samolotów szerokokadłubowych, takich jak A350 XWB, wycenianych na 3,9 mld dolarów. Spośród 529 samolotów pasażerskich 421 posłuży do dalszego rozwoju ruchu lotniczego, a 108 bardziej ekologicznych maszyn zastąpi starsze modele. Prognoza firmy Airbus jest wynikiem analizy 16 krajów Europy Środkowej i Wschodniej, w których ponad 40 linii lotniczych eksploatuje obecnie flotę około 259 samolotów pasażerskich.Europa Środkowa rośnie szybciej

Zgodnie z prognozą Airbusa wzrost ruchu lotniczego w Europie Środkowej i...

Wydanie: 8/2011, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail