Karnawał z Sun&Fun

Podczas weekendowej imprezy biuro przedstawiło swój nowy projekt hoteli klubowych Orange Sunny Club. Elegancki hotel Windsor w Jachrance był miejscem spotkania elity partnerów biznesowych Sun&Fun. Na konferencji połączonej z work-shopem podsumowano rok 2011 i przedstawiono plany na następny. Tradycyjnie już nagrodzono najlepszych Agentów. Nowością w ofercie Sun&Fun jest sieć hoteli klubowych (w Turcji, Tunezji i Egipcie) pod marką Orange Sunny Club.


Doskonałą realizację projektu gwarantuje profesjonalna firma z dużym doświadczeniem. Zostały przygotowane specjalne programy animacyjne w języku polskim, które zaprezentowano podczas dwudniowego pobytu. Przedstawiono również maskotkę Orange Sunny Club – pomarańczowego Oriego. Gościem specjalnym był Ambasador Egiptu pan Reda Bebars, pan Lotfi Mani z ON TT oraz kilkudziesięciu hotelarzy współpracujących z Sun&Fun.


Główną atrakcją wyjazdu był bal karnawałowy, który rozpoczął się bardzo wystawną kolacją. A potem wieczorne show, którego jedną z atrakcji był Taniec z Agentami wzorowany na znanym programie telewizyjnym. Dwie zwycięskie pary w nagrodę jadą na zagraniczny urlop. Jednak gwiazdą wieczoru był Bajm, który swoim koncertem uświetnił zabawę. Roztańczeni goście bawili się przy muzyce na żywo do białego rana. Kilku szczęśliwców wylosowało wycieczki. Niewątpliwie ten mroźny weekend należał do Sun&Fun Holidays.

Wydanie: 10/2011, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail