Promem na wycieczkę

Rosnące ceny biletów tanich linii lotniczych i bagaży wpływają korzystnie na rosnącą popularność przepraw promowych, także wśród Polaków. Decydując się na własny dojazd samochodem do wybranego miejsca, podczas którego czeka nas przeprawa promowa, nie traktujmy tej podroży jako meczącej alternatywy, ale zróbmy z niej prywatną wycieczkę krajoznawczą.

Jadąc na wakacje, do rodziny lub do znajomych zagranicę, zaplanujmy trasę przejazdu w taki sposób, aby zrobić sobie regularne postoje w punktach widokowych lub innych atrakcyjnych miejscach. Będzie to swoisty relaks dla ciała i duszy niezbędny podczas długiej jazdy naszym autem.


Może nocleg na wodzie…

Rezerwując bilet promowy online , np. na www.aferry.pl, zastanówmy się dokładnie nad wyborem trasy. Nocne przeprawy promowe i nocleg na promie mogą być świetną alternatywą dla noclegu w hotelu lub motelu. Z drugiej strony przeprawa w dzień może dostarczyć nam...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail