Wiarygodność płatnicza biur podróży istotna dla 96% klientów

Zdaniem przedstawicieli branży turystycznej zdecydowana większość ich klientów uważa wiarygodność płatniczą biur podróży za istotny czynnik wyboru operatora. Tour operatorzy spodziewają się, że sytuacja polityczna w północnej Afryce wpłynie negatywnie na prowadzoną przez nich działalność, ale 90% z nich planuje rozszerzenie swojej oferty – to najważniejsze wnioski ze specjalnego dodatku dotyczącego branży turystycznej zawartego w 14. edycji Raportu BIG poświęconego bezpieczeństwu prowadzenia działalności w Polsce.


Od ponad trzech lat BIG InfoMonitor regularnie monitoruje zatory płatnicze oraz zaległe i stracone zobowiązania. W wyniku tych działań powstaje Raport BIG, który mierzy poziom bezpieczeństwa działalności gospodarczej, opinie przedsiębiorców w tym zakresie oraz kierunek ich zmian.


W 14. edycji Raportu BIG znalazł się również specjalny dodatek dotyczący branży turystycznej. W związku ze zbliżającym się sezonem urlopowym BIG InfoMonitor szczególnie potraktował tę grupę przedsiębiorstw.


Zdecydowana większość badanych (96%) uważa, że wiarygodność płatnicza biura podróży jest istotna dla...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail