W lipcu na 7 kontynentów

Lipiec to pierwszy wakacyjny miesiąc. To także świetna okazja, by wybierając się na długo wyczekiwany urlop zboczyć z najpopularniejszych szlaków i w trakcie podróży na siedem kontynentów odkryć nowe, fascynujące miejsca, skosztować egzotycznych potraw i poznać inne kultury.


Biuro Turystyki ZNP LogosTour zaprasza wszystkich ciekawych świata do odkrycia w lipcu obu Ameryk. Najpierw Ameryka Północna: miesiąc spędzony w Stanach Zjednoczonych pozwoli odkryć ich piękno i poznać je od podszewki. Od pełnego świateł, imponującego Nowego Jorku, po dzikie gejzery i wodospady Parku Narodowego Yellowstone. Stany Zjednoczone to  kraj kontrastów. Obok wielkich miast i centrów rozrywki takich jak Las Vegas czy park tematyczny Walta Disneya, znajdziemy tam pustynne regiony Utah i Nevady. Wszystko fascynujące, pełne kolorów, otwartych i zawsze uśmiechniętych ludzi. Ale Ameryka Północna to także Kanada. Raj dla miłośników wodospadów, dzikich zwierząt żyjących w swych naturalnych środowiskach w parkach narodowych. Pięknych, majestatycznych gór odbijających się w taflach jezior.
Wycieczki  do Ameryki Północnej z oferty LogosTour:


Dookoła USA 27.07 – 27.08.2011; cena: 16 900 zł
USA - KANADA (Wschodnie Wybrzeże) 05.07 – 16.07.2011; cena: 7990 zł
USA...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail