Długi weekend w Skandynawii

Już niedługo wakacje. Kalendarzowe lato rozpocznie się 21 czerwca, a pierwsze letnie dni to doskonała okazja, żeby wyjechać na krótki urlop. Szczególnie, że w tym terminie wypada „długi czerwcowy weekend” – wystarczy wziąć urlop w piątek, żeby mieć aż 4 dni wolne od pracy. Z tej okazji wszystkim, którzy chcą oderwać się od codzienności Unity Line proponuje spędzenie tego weekendu w Skandynawii – korzystając z oferty wycieczek autokarowych.


Tych, którzy byli już w Kopenhadze – jednej z najpiękniejszych europejskich stolic –zachęcać do ponownej wizyty nie trzeba. Ciekawa architektura, liczne zabytki, tętniące życiem centrum miasta, a wszystko otoczone soczystą zielenią – idealne miejsce zarówno na odpoczynek jak i chwilę szaleństwa i zabawy. W okresie wakacyjnym szczególnie warto wybrać się do Parku Tivoli - znajdziemy tam mnóstwo atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Prawie każdego...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail