Z dobrym kursem na wakacje

Korzystając z ofert tanich linii lotniczych lub wakacji „last minute” możemy zapłacić za bilet albo wycieczkę połowę normalnej ceny lub jeszcze mniej. Warunek jest jeden - trzeba szybko kupić, szybko się spakować i szybko popędzić na lotnisko. W takim pośpiechu nie można jednak zapomnieć o wakacyjnym kieszonkowym,  bo wymiana złotówek na dolary lub euro w zagranicznych kantorach będzie drogo kosztować. Jak zatem najtaniej zamienić złotówki na obcą walutę? - Jest na to prosty sposób - wymiana walut w internecie.


Wycieczki zagraniczne są w Polsce bardzo drogie, dlatego wakacje „last minute” cieszą się dużą popularnością. Decydując się na tego typu wyjazd można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych, bo taka oferta bardzo często jest tańsza nawet o połowę. Zamiast więc płacić 5 tys. zł za wycieczkę na początku sezonu, można wydać 2 500 zł na kilka dni przed wyjazdem (o ile będą wolne miejsca).  


Tanie latanie na wariackich papierach

Wycieczka kupiona w systemie „last minute”  zawiera te same atrakcje, co wycieczka kupiona z wyprzedzeniem. Jej wadą może być jednak konieczność załatwienia wszystkich spraw związanych z organizacją wyjazdu w pośpiechu, począwszy od urlopu w pracy, a na wymianie waluty kończąc. 

Słowa szybko i tanio charakteryzują także oferty tanich linii lotniczych - zapłacisz grosze za bilet w dwie strony, ale wylot masz już za 3 dni. Po zakupieniu biletów...

Wydanie: 11/2011, PRAWO
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail